تور ترکیبی روسیه

توضیحات

مسکو و سن پترزبورگ از شهرهای بسیار مهم و محبوب گردشگران در روسیه هستند که تعداد زیادی از گردشگران معمولاً برای تورهای تفریحی و گردشگری آنها را با هم و به صورت ترکیبی رزرو می کنند. به عبارت دیگر تور ترکیبی مسکو سن پترزبورگ طرفداران بسیار زیادی دارد.

تور مسکو سن پترزبورگ

در دوران حکومت "پتر" کبیر ضرب المثلی بین مردم روسیه رواج داشته که می گفتند (مسکو قلب و سن پترزبورگ سر است). مسکو پایتخت روسیه می باشد و همچنین پر جمعیت ترین شهر این کشور به شمار می رود. مسکو در کنار رودخانه مسکو بنا شده و در بخش روسیه اروپایی قرار دارد. سن پترزبورگ (سنت پترزبورگ) که مردم روس آن را "پتربورگ" می نامند، دومین شهر بزرگ روسیه می باشد که در شمالی ترین نقطه غربی کشور قرار گرفته است. مسکو و سن پترزبورگ سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سرتاسر جهان می باشند.

تور مسکو سنت پترزبورگ

با توجه به تنوع جاذبه های گردشگری مسکو و سنت پترزبورگ، با استفاده از تور ترکیبی این دو شهر میتوانید از بهترین جاذبه های توریستی روسیه در یک سفر لذت ببرید. در تور روسیه امکان بازدید از هر شهر به صورت جداگانه نیز وجود دارد اما با استفاده از تور مسکو سنت پترزبورگ میتوانید با صرفه جویی در هزینه ها، در یک سفر یک هفته ای خاطرات خوشی از روسیه را رقم بزنید. تور مسکو سنت پترزبورگ با قیمت ارزان و مناسب، دارای امکاناتی مانند بلیط رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، سیم کارت، بیمه مسافرتی و اقامت هتل میباشد.

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS