آموزش دریافت ویزای مولتی تایلند

ویزا,تایلند,تور تایلند,اخذ ویزای تایلند,ویزای ۶ ماهه تایلند,ویزا پاتایا,ویزا بانکوک,ویزا پوکت,سفر به تایلند,هزینه ویزای تایلند,هزینه ویزا پاتایا,سامویی

کشور تایلند یکی از زیباترین کشورهای جنوب شرق آسیاست که برای ورود ایرانیان به این کشور نیاز به ویزا دارد. این در حالیست که مسافران از بسیاری از کشورهای جهان می‌توانند بدون نیاز به ویزا وارد خاک تایلند شده و ازجاذبه‌های فوق‌العاده تایلند لذت ببرند. در مطلب "چگونه ویزای تایلند بگیریم؟" کاملا توضیح دادیم که برای گرفتن ویزای تایلند مراحل سختی پیش رو ندارید و می‌توانید با 38 یورو ویزای توریستی تایلند بگیرید، ولی با توجه به نیاز افراد مختلف برای ورود به تایلند به دفعات مختلف قصد داریم در این مطلب به توضیح در مورد ویزای 6ماهه تایلند مولتیپل بپردازیم.

ویزای مولتی تایلند چیست؟

ویزای مالتی یا مولتی تایلند یکی از انواع ویزاهایی است که سفارت تایلند در ایران می‌تواند  برای ایرانیان صادر کند و با این ویزا می‌توان به دفعات دلخواه وارد تایلند شد. از این رو، به این ویزا، ویزای مولتی یا چندبار ورود تایلند می‌گویند.

فرق ویزای مولتی تایلند با ویزای توریستی و ویزای بیزینس تایلند:

فرق ویزای توریستی با ویزای مولتی تایلند:

فرق این دو ویزا در این است که می‌توانید با ویزای توریستی هرچندبار که بخواهید وارد خاک تایلند شوید ولی با ویزای توریستی تایلند فقط یک بار می‌توانید وارد تایلند شوید و بعد از خروجتان از تایلند، دوباره برای ورود به این کشور نیاز به اخذ ویزا تایلند دارید.

مدت اعتبار ویزای مولتی تایلند:

مدت اعتبار ویزای مولتی تایلند، 6ماه یا به عبارتی 180 روز است و شما می‌توانید با هر بار ورود به تایلند  2 ماه در این کشور بمانید. پس اگر بخواهید بیشترین زمان اقامت را در تایلند داشته باشید با کمترین میزان ورود و خروج، شما باید 3 بار از تایلند خارج شوید و دوباره برگردید به این کشور و نیازی به برگشت شما به کشور خودتان وجود ندارد.

ویزای مولتی تایلند مناسب چه کسانی است؟

با وجود ویزای توریستی تایلند که هزینه‌ی کمتری دارد شاید بپرسید که گرفتن ویزای مولتی تایلند چه مزیتی دارد و مناسب چه افرادی است؟ ویزا مولتی کشور تایلند مناسب افرادی است که به علت بیزینس یا خانواده یا تفریح می‌خواهند چندبار به صورت پیاپی وارد کشور تایلند شوند و از نظر اقتصادی نیز اگر بخواهند برای ویزای توریستی اقدام نمایند، چه از نظر زمانی و چه از نظر هزینه‌ای به صرفه نیست. با توجه به فاصله‌ی تایلند تا ایران و شرایط اقتصادی اکثر مردم، ویزای تایلند مولتی بیشتر مورد توجه افرادی است که برای شغل یا بیزینس به تایلند سفر می‌کنند. ویزای مالتی تایلند هیچ محدودیتی برای ورود و خروج مسافر ندارد و به راحتی هر چند بار که مسافر بخواهد می‌تواند با این ویزا وارد تایلند شود.

برای گرفتن ویزای مولتی 6ماهه تایلند چقدر زمان لازم است؟

برای اخذ ویزای تایلند به صورت مولتی فقط 3 روز کاری لازم است و باید توجه داشته باشید که روزهای جمعه و شنبه جزو روزهای کاری سفارت تایلند در ایران نیست.

آموزش گرفتن ویزای مولتی تایلند به همراه مراحل:

شما برای گرفتن ویزای مولتی تایلند ابتدا باید پاسپورتتان را با حداقل 6 ماه اعتبار فراهم آکنید و در صورتی که مدت اعتبار پاسپورتتان از 6 ماه کمتر است، آن را تمدید نمایید. پس از اطمینان از اعتبار پاسپورت به بانکی که داخلش حساب دارید بروید . نامه گردش حساب را درخواست داده و تحویل بگیرید. (نامه گردش حساب و تمکن مالی باید به زبان انگلیسی باشد و همچنین ممهور به مهر بانک)، پس از دریافت نامه از بانک به تکمیل دیگر مدارک خواسته شده بپردازید و بعد از حصول اطمینان از تکمیل بودن مدارک، باید به سفارت تایلند مراجعه نمایید. درسفارت تایلند باید در صف بمانید و پس از اینکه نوبت شما شد، مدارک و هزینه‌ی ویزا را به مسئول سفارت تایلند در تهران واگذار کنید. مسئول سفارت پس از بررسی مدارک تحویل گرفته شده به شما یک فیش ویزای مولتی تایلند می‌دهد که زمان پیک آپ پاسپورت یا زمان تحویل روی آن نوشته شده است. کار شما تمام است و در زمان مقرر با مراجعه به سفارت می‌توانید پاسپورت خود به همراه ویزا را دریافت نمایید.

هزینه و قیمت ویزای مولتی تایلند:

قیمت ویزای مولتی تایلند و هزینه‌ای که باید برای دریافت این نوع ویزا پرداخت کنید مبلغ 155یورو است که این مبلغ را به صورت ریالی هم می‌توانید پرداخت نمایید. این هزینه در هنگام تحویل مدارک به کاشناسان ویزای ما در مبین گشت پرداخت می‌گردد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای تایلند:

  • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
  • نامه گردش حساب بانک به میزانی که تمکن مالی مسافر را بین 200 الی 300میلیون تومان نشان دهد.
  • کپی شناسنامه و کارت ملی از تمام صفحات
  • 1 قطعه عکس 3X4 زمینه سفید (این عکس باید جدید باشد و با عکس پاسپورت متفاوت باشد.)
  • پرینت مانده حساب بانک با حداقل 20 الی 30 میلیون تومان
  • داشتن حداقل سه سفر به تایلند در تاریخچه‎ی سفرهای مسافر

احتمال قبولی یا رد شدن ویزای 6 ماهه مالتی تایلند:

ویزای مولتی تایلند بالای 95 درصد قبول می‌شود، البته در صورتی که تمام مدارک کامل باشد. از بین مسافران مبین گشت که اقدام به گرفتن ویزای مولتی تایلند کرده‌اند، 100درصد آن‌ها قبول شده اند و تا الان مبین گشت هیچ ویزای ریجتکی تایلند نداشته است که این مورد به اعتبار مبین گشت در سفارت تایلند بسیار کمک کرده است.

اطلاعات سفارت تایلند در تهران:

شماره تلفن: 02177531433  و  02177537708

ایمیل: info@thaiembassy-tehran.org

ساعات کاری: 8:30 صبح الی 16:30 عصر (روزهای جمعه و شنبه جزو روزهای کاری سفارت نیستند.)

آدرس:  تهران- بهارستان- روبروی بیمارستان طرفه- کوچه استقلال- پلاک 4

تور های پیشنهادی★ تور ویژه
تور مالزی کوالالامپور ویژه پاییز 1398
7 شب و 8 روز
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید