مالزی,تایلند,هندوستان,روسیه,ایتالیا,سنگاپور,بالی

لیست تورهایکرابی

کرابی در ساحل دریای آندامان یکی از بکرترین مناطق گردشگری در تایلند است. زیبایی شگفت انگیز در کرابی، دلیل سفر هزاران گردشگر دوستدار طبیعت به این منطقه است.

کرابی

اگر به دنبال سفری به دور از تکنولوژی و زندگی روزمره هستید، حتما با تور تایلند به این شهر سفر کنید، جایی که از کیلومترها ساحل تماشایی و طبیعت سرسبز برخوردار است و می‌توانید در آن با قایق‌های کوچک و بزرگ کل شهر را دور بزنید و از بهشت اطراف‌تان لذت ببرید. تعجبی ندارد که کرابی با این همه زیبایی، تفریحات فراوان و هتل‌های لوکس اینقدر میان گردشگران جهان محبوب شده است.

بزرگترین سرمایه کرابی طبیعت بکر و دست نخورده آن است. در کرابی فعالیت های زیادی برای انجام دادن وجود دارند از جمله جزیره گردی، جنگل نوردی، کایاک سواری و صخره نوردی، که هر کدام را که دوست دارید را در کرابی می توانید انجام دهید. کرابی تایلند بهترین مکان برای صخره نوردی می باشد.

کرابی تایلند

بهترین زمان سفر به کرابی با توجه به آب و هوای آن، از ماه ژانویه تا ماه مارس است و بنابراین در این ماه ها، با گردشگرهای زیادی هم روبرو می شوید و طبیعتا قیمت هتل ها و خدمات هم بیشتر می شود. ماه های می تا اکتبر به دلیل بارش زیاد باران، زمان مناسبی برای سفر نیست.

کرابی تنها برای افرادی که به خلوت کردن علاقمند هستند جالب نیست، بلکه برای عزیزانی هم که از شلوغی و هیاهو و سر و صدای شهر لذت می برند هم انتخاب بسیار مناسبی است، زیرا علاوه بر جاذبه‌های طبیعی و بکرش، درون شهر هم صدها جاذبه دیدنی برای گردشگران وجود دارد مانند رستوران‌ها، کافه‌ها و فروشگاه‌های سوغاتی که می تواند بسیار لذت بخش باشد.

تور کرابی تایلند

غارهای سنگی پنهان در سواحل ریلی، یکی از دیدنی‌ترین جاذبه‌های طبیعی است که در کرابی می‌توانید بازدید کنید. سواحل شنی سفید و درخشان، چشم‌اندازهای طبیعی فوق‌العاده، آفتاب درخشان، آب‌های زلال و آب و هوای استوایی در ساحل ریلی آن را به یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در تایلند تبدیل کرده است. البته همه‌ی این موارد تنها گوشه‌ای از جذابیت‌های طبیعی در این منطقه است. صخره‌های بلند و غارهای دیدنی بخش دیگری از طبیعت بی‌نظیر این منطقه را تشکیل می‌دهد. البته این غار فقط از طریق قایق قابل دسترسی است. این جزیره با وجود همه‌ی این زیبایی‌ها، هنوز حال و هوای بکر و دنج خود را حفظ کرده است. آنچه که این منطقه را متمایز و دیدنی می‌کند، همین دنج بودن و غارهای سنگ آهکی است.

تور تایلند کرابی

شهر کرابی نیز یکی از دیدنی‌ترین جاذبه‌های شهر است. این شهر جذابیت‌های قدیمی خود را نگه داشته و در عین سادگی، بسیار فوق العاده و دیدنی است.

با قدم زدن در کوچه‌های این شهر قدیمی می‌توانید به سبک زندگی اهالی منطقه در دهه‌های گذشته پی ببرید. البته نشانه‌هایی از مدرنیته نیز در این شهر دیده می‌شود.

قایق‌های ماهیگیری در اسکله در کنار هم قرار گرفته‌اند و کافه‌های کوچک، از گردشگران و مسافران پذیرایی می‌کنند. پارک‌های زیبا مکانی برای استراحت و تفریح اهالی شهر و گردشگران است.

پوکت کرابی


جاذبه های گردشگری کرابی: