تور بالی

توضیحات

بالی یکی از مهمترین و زیباترین جزایر اندونزی می باشد که به دلیل داشتن مراکز گردشگری متعدد توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به خود جلب نموده است. کوه های آتشفشانی سبب بوجود آمدن مناطق حاصلخیز شده اند که به همین دلیل شاهد مزارع برنج فراوان در این جزیره هستیم.

تور بالی

چه زمانی برای سفر به بالی مناسب است؟

از اکتبر تا آوریل فصول بارانی و ماه می تا سپتامبر فصول گرم در بالی محسوب می شود. بنابراین بسته به علاقه خود می توانید زمان مناسب برای سفر به بالی را تنظیم کنید. شاید بتوان گفت داشتن تهویه مناسب اقامتگاه شما در طول سفر نقش کلیدی در رضایت شما ایفا کند.

آب و هوای بالی چگونه است؟

بالی که در ۸ درجه جنوبی خط استوایی قرار دارد، دارای آب و هوایی گرمسیری است. به طور کلی بالی دارای دو فصل است؛ فصل بارانی و خشک که نسبت به سایر کشورهای جنوب شرقی آسیا باران کمتری را به خود می‌بیند. ایده‌آل‌ترین زمان خرید تور بالی برای موج‌سواران، فصل خشک این جزیره است که با بادهای موسمی نیز همراه می‌باشد و بخش غربی شبه جزیره بهترین موج‌های جهان را به خود می‌بیند.

بالی اندونزی

محبوب‌ترین زمان خرید تور بالی در بین گردشگران، ماه ژوئن تا سپتامبر است. این محبوبیت باعث افزایش قیمت هتل‌ها نیز می‌شود، بنابراین اگر دوست دارید در آب و هوایی خوب و در زمانی که این جزیره خلوت‌تر است با هزینه‌هایی پایین‌تر به بالی سفر کنید بهتر است در فصل خشک این جزیره  یعنی ماه‌های آوریل، می و اواخر سپتامبر، تور بالی را خریداری کنید.

بالی


جاذبه های گردشگری بالی:

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS