مالزی,تایلند,هندوستان,روسیه,ایتالیا,سنگاپور,بالی

راهنمای گردشگری مالزی | مبین گشت پارت

روستای ایر هانگات

چشمه های روستای ایر هانگات لنکاوی يکي از چهار چشمه های شناخته شده آب گرم و شور در دنیا می‌باشد.

مالزی لنکاوی
پل آسمان

پل آسمان لنکاوی Langkawi SkyBridge یکی از معروف ترین پل های کابلی در جهان است که در نزدیکی تله کابین جزیره لنکاوی در غرب مالزی واقع شده است.

مالزی لنکاوی
پارک ماجراجویی ای تی وی

پارک ماجراجویی ای‌تی‌وی (ATV Adventure Park) در کوالالامپور، بزرگ‌ترین مجموعه تفریحی در نوع خود در مالزی به‌شمار می‌رود.

مالزی کوالالامپور
مسجد سلت ملاکا

مسجد سلت ملاکا , تور مالزی, مسجد ملاکا, جاذبه های گردشگری ملاکا, راهنمای گردشگری مالزی

مالزی ملاکا
مرکز تفریحی بریک اوت

مرکز تفریحی بریک اوت,دیدنی های کوالالامپور,جاهای دیدنی کوالالامپور,دیدنی های مالزی,جاهای دیدنی مالزی,Breakout Entertainment Center

مالزی کوالالامپور
مرکز خرید سانوی پوترا

Sunway Putra Mall,دیدنی های کوالالامپور,جاهای دیدنی کوالالامپور,مراکز خرید کوالالامپور,دیدنی های مالزی,جاهای دیدنی مالزی,مراکز خرید مالزی,مرکز خرید سانوی پوترا

مالزی کوالالامپور
مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر

فروشگاهی که امروز برای خرید به آن می رویم ، هشتمین ساختمان بزرگ در کوالالامپور از نظر مساحت با مساحتی بالغ بر ۲ میلیون متر مربع است .

مالزی کوالالامپور
برج های دوقلوی پتروناس

مالزی کوالالامپور
برج منارا

می‌توان برج منارا کی ال یا برج کوالالامپور را در کنار برج‌های دوقلوی پتروناس به‌راحتی به‌عنوان مشهورترین بناهای مالزی به‌حساب آورد.

مالزی کوالالامپور
مرکز خرید سوریا

مرکز خرید کی ال سی سی کوالالامپور، مجموعه‌ای مجلل و مدرن است که ۶ طبقه نخست برج‌های دوقلو پتروناس را به خود اختصاص داده است و سالانه میزبان بیش از ۴۰ میلیون گردشگر از سراسر جهان است

مالزی کوالالامپور
مرکز خرید پاویلیون

مرکز خرید پاویلیون واقع در منطقه مد روز باکیت بینتانگ کوالالامپور، مجموعه ای با مساحت 1.37 میلیون فوت مربع می باشد که از سه قسمت اصلی یعنی یک مال خرده فروشی، یک بلوک اداری و دو برج مسکونی تشکیل شده است. در منطقه جالان باکیت بینتانگ بهترین املاک کوالالامپور را می توانید پیدا کنید. مرکز خرید پاویلیون که در سال 2007 افتتاح شد، بروز ترین مرکز خرید در سیتی سنتر کوالالامپور و محبوب ترین مرکز خرید پیشرفته ی کوالالامپور به حساب می آید.

مالزی کوالالامپور
فرودگاه بین المللی کوالالامپور

فرودگاه بین المللی کوالالامپور مالزی (KLIA) یکی از بهترین فرودگاه های جنوب شرق آسیاست. مبین گشت پارت در این مطلب این فرودگاه را بطور کامل به شما معرفی می کند.

مالزی کوالالامپور
معبد باتو کیو

معبد باتو کیو, راهنمای گردشگری کوالالامپور,جاذبه های دیدنی مالزی, راهنمای گردشگری مالزی, جاذبه های دیدنی کوالالامپور,جاذبه های گردشگری مالزی

مالزی کوالالامپور
روستای فرانسوی

نام واقعی این روستا کلمار تروپیکال (Colmar Tropicale) می باشد اما به دلیل این که شبیه یکی از روستاهای کشور فرانسه در قرن 18 ساخته شده به آن روستای فرانسوی گفته می شود و به سبب معماری متفاوتی که دارد در جذب توریست موفق بوده است.

مالزی کوالالامپور
ایستگاه قطار کوالالامپور

مالزی کوالالامپور
پارک کی ال سی سی

KLCC  مخفف عبارت مرکز شهر کوالالامپور است و پارک کی ال سی سی KLCC Park دقیقا در قلب شهر، پایین برج‌های دوقلوی به یادماندنی پتروناس PETRONAS واقع شده است.

مالزی کوالالامپور
معبد ماها ویهارای بودایی

ماها ویهارا بریک فیلدز بودایی، یک محل بودایی تاسیس شده توسط انجمن سین هالز با توجه به نواحی احاطه شدهتوسط کوالالامپور است تا مکانی برای ستایش و پرستش آئین بودایی سریلانکاتراوادا تهیه کند.

مالزی کوالالامپور
موزه هنرهای اسلامی

Islamic Arts Museum Malaysia یا موزه هنرهای اسلامی مالزی که به اختصار iamm هم نامیده می شود بزرگ‌ترین موزه اسلامی در منطقه جنوب شرق آسیا است که در کوالالامپورقرار دارد. در این موزه ی سی‌هزار متر مربعی، حدود هفت هزار اثر تاریخی از اقصی نقاط جهان اسلام در طیف وسیعی از موضوعات چون نسخ خطی قرآن، جواهرات، ادوات جنگی، ظروف، پارچه و البسه، سکه‌های دوره‌های مختلف و ماکت مساجد معروف نگهداری می شود.

مالزی کوالالامپور
معبد تیان هو

این معبد شش طبقه فوق العاده زیبا در بالای تپه های رابسون و مشرف به بزرگراه فدرال قرار گرفته است.

مالزی کوالالامپور
مسجد نگارا

مالزی کوالالامپور