ترکیه/آنتالیا

09 نوامبر 2019

بلک آنتالیا

بلک آنتالیا

منطقه بلک تا مرکز شهر آنتالیا فاصله زیادی ندارد.

از فرودگاه شهر آنتالیا تا منطقه بلک حدود 30 دقیقه مسیر زمینی می باشد که یکی از مناطق زیبا و داراری طبیعتی سرسبز و سواحل شنی و ماسه ای می باشد.

تور آنتالیا و هتل ها در این منطقه برای کشورهای اروپایی بیشتر برای ورزش گلف رزرو می شود چون هتل های منطقه بلک بسیار بزرگ و مخصوص این ورزش می باشد ولی با توجه به لوکس بودن هتل های بلک مسافرین ایرانی زیادی را جذب می کند.

تور مالزی کوالالامپور / تور اندونزی بالی / تور تایلند بانکوک / تور تایلند پاتایا / ترکیه استانبول  / تور آنکارا

تور آنتالیا با برنامه های به یادماندنی و خاطره انگیزی برگزار می شود و می توانید از طریق آژانس مبین گشت تور آنتالیا در هتل های خاص و مورد نظر خود را رزرو نمایید.

تور آنتالیا نوروز اکثرا 6 شب و 7 روز می باشد که با پروازهای مختلف از طریق ایرلاین های ایران و ترکیه به مقصد آنتالیا انجام می شود.

این منطقه به عنوان مركزی لوكس و مدرن و محل مناسبی برای استفاده از دریا و گرفتن حمام آفتاب به شمار می آید. شهر بلك در فاصله 40 كیلومتری آنتالیا قرار دارد این شهر  كلوپ ملی گلف را نیز در خود جای داده است.

در این مكان كه با نام بهشت گلف بازان نیز معروف می باشد علاوه بر امكانات گلف 18 حفره ای و 9 حفره ای شرائط مناسبی برای انجام ورزشهای آبی نیز وجود دارد.

در این مكان گردشگران این شانس را خواهند داشت تا از نزدیك طعم غذاهای متنوع تركی را هم بچشند. شب هنگام هم از فضاهای باز كه برای تفریحات تدارك دیده شده می توانند لذت ببرند.

تور مالزی کوالالامپور / تور اندونزی بالی / تور تایلند بانکوک / تور تایلند پاتایا / ترکیه استانبول  / تور آنکارا

منظره زیبای پل بجامانده از دوران سلجوقی كه بر روی رودخانه  (كپرو) بنا نهاده شده است و در امتداد جاده آسپندوس قرار گرفته از جمله مكان های دیدنی دیگر این منطقه می باشد. این جاده در ادامه از مركز جواهرات به سمت تآتر آسپندوس امتداد می یابد.

از تآتر آسپندوس بعنوان یكی از بقاهای مشهور دوران باستان یاد می شود و در نگهداری آن نیز سعی بسیاری میگردد.

از این تئاتر كه گنجایش معادل 1500 صندلی را نیز دارد هنوز استفاده می شود.

سالن های تئاتر دكورهای صحنه، اكوستیك های موجود همه و همه نشان از تبحر معمار در ساخت این بنا را دارد.