سنگاپور/سنگاپور

16 مارس 2020

خلیج مارینا سنگاپور

خلیج مارینا سنگاپور

خلیج مارینا سنگاپور,تور سنگاپور,تور کوالالامپور سنگاپور,عکس مارینا سنگاپور,تور سنگاپور , تور لحظه آخری سنگاپور , تور ارزان قیمت سنگاپور , قیمت تور سنگاپور , بلیط ارزان قیمت سنگاپور , بلیط ارزان سنگاپور , بلیط لحظه آخری سنگاپور , جاذبه های گردشگری سنگاپور , جاذبه های توریستی سنگاپور , جاذبه های گردشگری و توریستی سنگاپور , مکان های دیدنی سنگاپور , مکان های تفریحی سنگاپور , جاهای دیدنی سنگاپور , دیدنی های سنگاپور

خلیج مارینا سنگاپور یکی از مهمترین و بهترین جاذبه های گردشگری سنگاپور است که ثبت جهانی شده چرا که در این منطقه سازه هایی وجود دارد که برای همگان بسیار مهیج و خاص می باشند .

پارک شنی آسمانی که باعث تعجب جهانیان شده است , بزرگترین پارک آسمانی است که روی 3 آسمان خراش به ارتفاع 200 متر قرار گرفته است و زیباترین و گران قیمت ترین رستوران های دنیا در این پارک وجود دارند , اما شگفت انگیزی این پارک به اینجا ختم نمی شود , ترسناک ترین استخر جهان نیز بالای این 3 آسمان خراش و در پارک شنی آسمانی قرار دارد .


نمای فوق العاده ای از شهر , هنگام شنا در این استخر که در طبقه 55 قابل مشاهده است .

طول استخر 152 متر است و قسمت هیجان انگیز این استخر اینجاست که هیچ لبه ای وجود ندارد و اگر کسی به کناره ها برود جای اینکه به پایین سقوط کند , به داخل حوضچه ای می افتد که دور تا دور استخر را فرا گرفته است .

کار دیگر این حوضچه پمپ کردن آبی است که از کناره های استخر پایین میریزد .


این مجموعه دارای یک هتل 5 ستاره است که جزو یکی از گران ترین هتل های سر تا سر دنیا می باشد و دارای بیش از 2560 اتاق بسیار زیبا و شیک است که هزینه اقامت یک شب در آنها حدود 40 تا 100 میلیون می باشد .

این مجموعه دارای 300 مغازه لوکس و زیبا است که در طبقات همکف برج ها قرار دارند .
3 برج هتل توسط پارک شنی آسمانی به هم متصل شده اند .

این پارک آسمانی 340 متر طول دارد که 3900 نفر می توانند در آن جای گیرند .

ارتفاع این پارک از زمین 191 متر است , و نیز در این پارک 250 نوع متنوع درخت و 650 نوع گیاه وجود دارد .

مساحت پارک شنی آسمانی برابر است با مساحت 3 زمین فوتبال .

هزینه ساخت این مجموعه 8 میلیارد دلار که البته با حساب قیمت زمین پروژه , و سرمایه گذار آن شرکت شن لاس وگاس (Las Vegas Sands) آمریکا است .