مالزی/صباح

09 نوامبر 2019

مرکز دیسکاوری جنگل

مرکز دیسکاوری جنگل صباح

مرکز دیسکاوری جنگل,تور مالزی,تور کوالالامپور صباح,تورهای مالزی,دیسکاوری جنگل,شهر صباح مالزی,جاذبه های گردشگری صباح,راهنمای گردشگری صباح,اطلاعات گردشگری صباح

مرکز دیسکاوری جنگل (RDC) در سپیلوک واقع در سانداکان، بخشی از منطقه جنگل کابیلی-سپیلوک است؛ در این منطقه مرکز نگهداری اورانگوتان سپیلوک قرار دارد. این مرکز در صباح واقع شده است و امروزه یکی از مشهورترین مراکز آموزش محیطی (EE) در این ایالت به شمار می رود.

در این جنگل قدم بزنید یا در امتداد پل جنگلی به طول 147 متر پیاده روی کنید و از منظره بی نظیر این جنگل زیبا - از ارتفاع 28 متری زمین- لذت ببرید.

پیاده روی های شبانه در امتداد این مسیر به بازدیدکنندگان امکان می دهد تا نگاهی به حیات وحش بیاندازند و جاندارانی از قبیل گوزن ها و گربه سانان مکار، تارسیرهای ناز و حشرات و پرندگان مختلف را تماشا کنند که این جنگل را به عنوان خانه خود انتخاب کرده اند.

در باغ گیاهان مناظر بی نظیر بسیاری برای دوستداران گیاهان وجود دارد از جمله حدود 250 گونه مختلف از ارکیده های بومی که شکوفه زده اند. خانواده ارکیده با حدود 25,000 گونه وحشی و مختلف، متنوع ترین گل در سراسر جهان به شمار می رود.

علاقه مندان، دوستداران طبیعت و دانشمندان نوپا از تمام اقشار جامعه اطاعات بیشتری درباره شگفتی های جنگل های بارانی در این RDC بی نظیر بدست خواهند آورد؛ این موضوع باعث افزایش اطلاعات عمومی و پی بردن به اهمیت حفظ منابع جنگلی و نیز استفاده درست از آنها می شود.