مبین گشت پارت

مالزی,تایلند,هندوستان,روسیه,ایتالیا,سنگاپور,بالی

مالزی/دسارو

16 مارس 2020

پارک آبی دسارو

پارک آبی دسارو

پارک آبی دسارو,تور مالزی دسارو,پارک آبی,پارک آبی مالزی,پارک آبی شهر مالزی,تور کوالالامپور,تور مالزی دسارو,تور کوالالامپور دسارو,سفر به دسارو,سفر به مالزی,مالزی ارزان,دسارو ارزان


یکی از بزرگ‌ترین استخرهای موج در جهان است که بیش از ۴ میلیون گالن آب را در حدود سه هکتار نگه‌داشته است.

مهمانها می‌توانند در ناز و نعمت استراحت کنند و از مناظر استخر، یا سالن استراحت در امتداد خط ساحلی شنی ۱۷۰ متری ساحل موج لذت ببرند.


کودکان سه منطقه بازی مناسب سن دارند که پر از تجهیزات پخش آب و مجموع ۱۳ اسلاید مختلف آب طراحی‌شده برای میهمانان جوان است.
این مناطق برای کودکان نوپا، کودکان خردسال، نوجوانان و نوجوانان بسیار محبوب هستند.این سواری شما را با شدیدترین زاویه و سرعت سریع‌ترین سرعتی که احساس بی‌وزنی را می‌دهد، دور خواهد کرد.
سرازیری سفر برای ورود به اولین گردباد که در آن شما چندین بار به عقب و جلو حرکت خواهید کرد، قبل از خروج و ضربه زدن به گردباد دوم و سوم که با پاشیدن آب به استخر ختم می‌شود.Kraken یک ترن هوایی ترکیبی است که در ارتفاع ۳۰ متری بالای زمین در حرکت است و پس از آن شیرجه می‌رود و از طریق یک حلقه ۳۶۰ متر افقی پرواز می‌کند و پس از آن یک سقوط ۲۷ متری به هیولای دریایی  که در آب زیر آب انتظار می‌رود حرکت می‌کند.
سواران می‌توانند به سرعت تا ۷۰ کیلومتر بر ساعت به سرعت خود را به انتهای a برسانند.