تایلند/پوکت

16 مارس 2020

قایق سواری در رودخانه خروشان پوکت

قایق سواری در رودخانه خروشان پوکت

قایق سواری در رودخانه خروشان پوکت,قایق سواری در رودخانه,رودخانه خروشان پوکت,تور پوکت تایلند,تور تایلند پوکت

قایق سواری در تند آب و در رودخانه خروشانی به درازای 5 , 7 , 9 کیلومتر انجام می شود .

قایق های 6 نفره در جنگل های استوایی منتظر مسافران خود می باشند که مسافران تور تایلند می توانند خود را از طریق فیل سواری در اعماق جنگل به آنها برسانند که در طی مسیر نیز میتوانند از زیبایی بی همتا جنگل های زیبای استوایی و گرمسیری لذت ببرند، با این کار شما همزمان می توانید از 2 تا از بهترین جاذبه های تفریحی پوکت لذت ببرید .

سرتاسر مسیر رودخانه را این جنگل های گرمسیری و زیبا پوشانده که از این رو منظره بسیار جذاب و دیدنی و زیبایی را برای مسافران قایق رقم می زند .

به سبب شرایط موجود در رودخانه خروشان و جلوگیری از ضربه های بسیار شدید به مسافران قایق ها بادی تعبیه شده اند .

به دلیل تابش شدید خورشید و شرایط رودخانه و نوع قایق سواری توصیه می شود کرم ضد آفتاب و حوله و لباس اضافه همراه داشته باشید .

اگر کودک شما زیر 3 سال می باشد بهتر است او را همراه نبرید زیرا که در آنجا نگداری از کودک ندارند و مجبور می شوید خودتان از او نگهداری کنید .

به دلیل هیجانات فراوان طی مسیر و قایق سواری از ورود خانم های باردار , بیماران قلبی , افراد دچار فشار خون , افراد با گرفتگی عضلات و دارای درد در نواحی مختلف به خصوص کمر و گردن جلوگیری می کنند .

حداکثر وزن مجاز برای ورود به قایق 120 کیلوگرم می باشد . مسئولین کلاه ایمنی و نیز جلیقه نجات در اختیار مسافران قرار می دهند اما با این حال در حد نیاز باید با شنا آشنایی داشته باشند .