مالزی/پنانگ

16 مارس 2020

مرکز خرید خیابان اول پنانگ

1st Avenue Shopping Mall

مالزی ، کشوری است که از توریستی ترین و محبوبترین مکان های تفریحی و دیدنی موجود در جنوب شرق آسیا می باشد، شهرهای این کشور هر کدام خود ، نظر بخشی از توریستها و مسافران تور مالزی را جذب کرده است ، از جمله جزیره پنانگ که دارای طبیعت زیبا و مکان های گردشگری مختلفی است ، مرکز خرید خیابان اول این شهر ، از جمله مکان های پربازدید است که مسافران تور پنانگ و گردشگران برای خرید کردن برای یکبار هم که شده سری به آن میزنند ، برای دانستن اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه همراه آژانس مبین گشت باشید.
مرکز خرید خیابان اول واقع در خیابان میدان تایمز در شهر پنانگ  می باشد ،  داخل این مرکز خرید می توان برندهای گوناگون معروف جهان را از جمله ، اچ اند ام ، سیکرت ویکتوریا ، کُچ و اسکچرز و ... را مشاهده کرد و از محصولات آن خرید کرد . مرکز خرید خیابان اول جدا از وجود فروشگاهای معروف ، شامل بخشی مختص به سرگرمی هایی مختلف می باشد که به بازدیدکنندگان و مسافران تور مالزی ارائه میدهد.
مرکز خرید خیابان اول  از قسمت های گوناگونی تشکیل شده است ، همچنین دارای سینمایی با هشت صفحه نمایش، زمین بازی بولینگ، کافی نت، مرکز کارائوکو، کافه ها و رستوران می باشد ،  علاوه بر اینها در این مجموعه یک اتاق پازل ماجرا جویی تعاملی وجود دارد که اسم آن به اتاق رهایی است و بسیار عالی و جذاب می باشد.