مالزی/پنانگ

16 مارس 2020

آیلند پلازا پنانگ

آیلند پلازا پنانگ

آیلند پلازا پنانگ,تور کوالالامپور,تور مالزی,تور مالزی پنانگ ,آیلند پلازا مالزی,مالزی,کوالالامپور,پنانگ

برخی از گردشگران تور مالزی که به پنانگ سفر می کنند هدفی جز خرید کردن ندارند.

مراکز خرید مدرن و جذابیت های متعددی در پنانگ است و اين شهر باب طبع خریداران کالاهای قدیمی و نوین است معمولاً این دسته از گردشگران در ماه آگوست و برای حراج های سالیانه به پنانگ می روند که در این ماه فروشگاه ها به شلوغ ترین حد خود در طول سال می رسند.

اجناسی که در فروشگاه های پنانگ عرضه می شوند برندهای اصل هستند. در ادامه با مبین گشت همراه باشید تا شما را با یکی از این مراکز خرید آشنا کنیم.

مرکز خرید آیلند پلازای شهر پنانگ در امتداد منطقه ی جالان تانجونگ توکنگ و در نزدیکی منطقه باتو فرینگی قرار دارد که در سال 2012 بازسازی شد که امروزه آن را به یک مرکز خرید مدرن و جذاب تبدیل کرده.

فروشگاه ها، سوپر مارکت های بسیاری در این مرکز واقع شده است و همچنین این مرکز خرید دارای ترکیبی از بوتیک های محلی و برخی از مارک های بین المللی مانند سی کِی جینز ، کوئیک سیلور ، ام ان جی و نایک می باشد.

این مرکز خرید مکانی عالی برای فعالیت های غیر از خرده فروشی مانند سالن سینما ، شاخه ای از سالن تربیت بدنی و تناسب اندام است.

در نزدیکی آیلند پلازا یک بازار خرده فروشی ساحلی به چشم می خورد که علاوه بر غرفه های فروش، تعداد زیادی رستوران و کافه برای بازدید کنندگان دارد.

wWw.MobinGasht.iR