مالزی/کوالالامپور

09 نوامبر 2019

بهترین مراکز اسپا در کوالالامپور

بهترین مراکز اسپا در کوالالامپور

بهترین مراکز اسپا در کوالالامپور,کوالالامپور,مالزی,بهترین مراکز اسپا,بهترین مراکز اسپا کوالالامپور,تور مالزی,تور کوالالامپور

یکی از فرصت هایی که در سفر به کشورهای جنوب شرقی آسیا در اختیار گردشگران تور ها قرار می گیرد، استفاده از خدمات «اِسپا» است. مالزی نیز از این امر مستثنی نیست. اسپا در مالزی در مراکز بهداشتی – درمانی کوالالامپور به صورت حرفه ای و با به کارگیری استاندارد های لازم در مراکز اسپا یا مراکز ماساژ در مالزی انجام می شود. هزینه ماساژ در مالزی با توجه به نوع خدمات مرکز مربوطه متفاوت است. تکنیک های ماساژهای سنتی و درمانی بدن که ذهن را نیز آرام می بخشد بر اساس تکنیک های اسپای مناطق مختلف آسیای جنوب شرقی است. در ادامه، تعدادی از بهترین مراکز اسپا در کوالالامپور را معرفی خواهیم کرد.


  1. اسپا ویلیج (Spa Village)

اسپا ویلیج یک مرکز اسپای لوکس در ریتز کارلتون کوالالامپور است. در اینجا اسپا به روش های مختلفی از جمله روش های سنتی تایلندی، مالایی و سوئدی انجام می شود؛ اسکراب بدن نیز به روش اروپایی صورت می گیرد. ماساژ آروماتراپی برای پوست، پا و بدن همراه با ریلکسیشن وابسته به مراکز حسی بدن نیز از جمله خدمات اسپا ویلیج کوالالامپور است. پس از اتمام درمان مورد نظر، میهمانان می توانند در مکانی بی نظیر در فضای باز در منظره ای سرسبزی و همراه با چشمه های آب بنشینند.

ساعات کار اسپا ویلیج: هر روز 10:00 تا 22:00.

موقعیت: ریتز کارلتون کوالالامپور (Ritz Carlton Kuala Lumpur).

تلفن: +603 2782 9090


ماندارا اسپا برنده جایزه بالینیز اسپا (Balinese spa) است. در اینجا ماساژ بدن و پا و همچنین خدمات پدیکور و مانیکور توسط متخصصین ماهر انجام می شود. ماندارا اسپا که در هتل رینایسانس کوالالامپور است، مجهز به یک اتاق ماساژ تایلندی، سوئیت های آبگرم دو نفره و لوکس با حمام بخار و دوش و اتاق های درمان با دوش بخار است. ماساژ مرطوب کننده ماندارا، ماساژی تسکین دهنده و عالی است. هزینه 50 دقیقه ماساژ درمانی برای ماساژ های خفیف که شامل ماساژ Shiatsu، ماساژ تایلندی، ماساژ هاوایی به روش Lomi-Lomi ، ماساژ سوئدی و ماساژ بالینیز با روغن های لازم می باشد، RM355 است.

ساعات کار ماندارا اسپا: هر روز 10:00 تا 22:00.

موقعیت: هتل رِنایسانس کوالالامپور.

تلفن: +603 2771 6741

  1. مجستیک اسپا (The Majestic Spa)

مجستیک اسپا در هتل مجستیک کوالالامپور با سبک های مختلف هنری معمار اسکاتلندی انجام می شود. در اینجا 7 اتاق اسپا با درهای شیشه ای و مجهز به آبگرم وجود دارد؛ در هر اتاق گل های تازه فضایی زیبا و مطبوع ایجاد کرده است. در اینجا اسپا با استفاده از جلبک های دریایی ایرلند و شمال بریتانیا انجام می شود. این کار موجب تحریک گردش خون، بازسازی پوست، حفظ آب پوست و کاهش سلولیت می گردد.

ساعات کار مجستیک اسپا: هر روز 10:00 صبح.

موقعیت: هتل مجستیک کوالالامپور.

تلفن: +603 2785 8070


  1. ساوسانا اسپا (Swasana Spa)

اسپا در اینجا شامل درمان های طب سنتی جنوب شرقی آسیا است. ماساژ صورت، ماساژ دست و ماساژ کامل بدن همراه با استفاده از ماسک ها و اسکراب انجام می شود. مهمانان پس از ورود با آبمیوه های خانگی پذیرایی می شوند. شما می توانید به انتخاب خود انواع ماساژهایی که در اینجا ارائه می شود را انتخاب کنید: ماساژ مالایی، ماساژ تایلندی، ماساژ بالیلی. هر کدام از این ماساژها بر سیستم عصبی، عضلانی، لنفاوی و گردش خون شما تأثیر بسیار خوبی دارد.

ساعات کار ساوسانا اسپا: هر روز 10:00 تا 22:00.

موقعیت: واقع در طبقه چهارم برج باشگاه Impiana KLCC

تلفن: +603 2147 1111


  1. حمام اسپا ( KL Hammam Spa KL )

حمام اسپا KL یک مرکز اسپای مبله به سبک مراکشی است که با حاکی های چوبی مزّین شده است. محبوب ترین درمان آبگرمی که در این مرکز اسپا انجام می شود، Gommage است که در آن تمام بدن شما با یک دستمال مرطوب و صابون مروارید سنتی مراکشی پوشیده می شود. قیمت این روش درمانی به ازای 45 دقیقه RM 168 است.

ساعات کار حامام اسپا KL: هر روز 10:00 تا 22:00.

موقعیت: کوالالامپور، مرکز خرید پابلیکا، طبقه G4.

تلفن: +603 6201 0881


از دیگر بهترین مراکز اسپا در کوالالامپور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مرکز اسپا Be Urban Wellness KL / موقعیت: Damansara Heights ، طبقه 11 / تلفن: +603 2095 1999
  • مرکز اسپا Thai Odyssey KL / موقعیت: بوکیت بینتانگ، فارنهایت 88، طبقه دوم / تلفن: +603 2143 6166
  • مرکز اسپا The Spa / موقعیت: هتل Shangri-La، طبقه دوم / تلفن: +603 2074 3581
  • مرکز اسپا The Spa / موقعیت: ماندارین اُرینتال کوالالامپور / تلفن: +603 2179 8772