مالزی/کوالالامپور

09 نوامبر 2019

آکواریوم کی ال سی سی مالزی KLCC

آکواریوم کی ال سی سی مالزی KLCC

آکواریوم کی ال سی سی,آکواریوم کی ال سی سی مالزی,آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور,کوالالامپور,تور کوالالامپور,تور مالزی,مالزی

«آکواریوم کی ال سی سی کوالالامپور» (Aquaria KLCC) که یکی از پنج آکواریوم برتر آسیا است و از دیدنی های کوالالامپور به شمار می رود. تورهای گردشگری مالزی با انتخاب این جاذبه دیدنی می توانند با یک پیاده روی 90 متری در تونل این آکواریوم، گردشگران خود را از زیبایی های آن و موجودات آبزی داخل آن بهره مند سازند.

یکی از امکاناتی که برای بازدید کنندگان این وجود دارد، غواصی است. علاقه مندان و ماجراجویان می توانند از طریق غواصی به کوسه ها نزدیک شوند و یا آن ها را از پشت قفس هایی که برای این منظور تعبیه شده است، از نزدیک مشاهده کنید. از دیگر موارد، می توان به استخر ژن (Gene Pool) اشاره کرد که در آنجا می توانید با ستاره های دریایی و خیار دریایی ارتباط داشته باشید.

تغذیه موجودات دریایی آکوآریا کوالالامپور

اگر تمایل دارید چگونگی غذا دادن به موجودات آبزی داخل آکواریوم را ببینید، این امکان وجود دارد. در اینجا تغذیه موجودات دریایی توسط کادر حرفه ای انجام می شود. اگر دوست دارید غذا خوردن موجودات دریایی را از نزدیک ببینید می توانید از ساعت 10:45 صبح تا ساعت 5:30 عصر که غذا دهی در دفعات مختلف انجام می شود، از این جاذبه توریستی کوالالامپور دیدن کنید. تغذیه ماهی های گوشتخوار پیرانا و سمورهای آبی از جذاب ترین و جالب ترین بخش های تغذیه موجودات در این مجموعه است. تغذیه دسته جمعی ماهی ها که در روز دوبار انجام می شود نیز خالی از لطف نیست و جالب توجه است.

مشخصات آکوآریا کوالالامپور

  • فضایی با وسعت 60000 فوت مربع.
  • طولانی ترین تونل زیر آبی به طول 90 متر.
  • بزرگ ترین آکواریوم تک مخزنی آب شور با ظرفیت 2.5 میلیون لیتر.
  • نمایش بیش از 5000 موجود آبزی مختلف مانند انواع ماهی، کوسه، ستاره دریایی، لاکپشت.

تونل زیر آب آکواریوم KLCC

تونل زیر آب را می توان پر هیجان ترین بخش آکواریا کی ال سی سی مالزی دانست. اگر تا کنون موجودات زیر دریا را از پشت قاب شیشه ای تلوزیون دیده بود، در این تونل شیشه ای 90 متری می توانید آن ها را در فاصله چند متری خود ببینید. مار ماهی، ماهی های گوشت خوار و جنگنده، ماهی های عظیم الجثه، ببر کوسه و ... از جمله جانوران دریایی موجود در مجموعه هستند؛ در این میان، اردک ماهی های بسیار بزرگ آمازونی که یک جفت هستند و طول شان به 2 متر می رسد، از دیدنی ترین موجودات این مجموعه هستند.

اطلاعات لازم در مورد آکواریوم مالزی

  • در صورت نیاز، صندلی چرخ دار در اختیار بازدید کنندگان قرار داده خواهد شد.
  • در صورتی که از طریق تور گردشگری مالزی اقدام به رزرو بلیط کنید، پیغامی به ایمیل شما فرستاده می شود. اگر ایمیل را در اینباکس تان ندیدید، اِسپم را چک کنید.
  • جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بروز در مورد زمان دقیق نمایش و تغذیه موجودات این مجموعه، به سایت رسمی آکواریا کی ال سی سی مالزی مراجعه کنید.

ساعات کار آکواریوم کی ال سی سی مالزی

ساعات کار این مجموعه تفریحی 10:00 صبح تا 20:00 (8 شب) است. آخرین سری پذیرش بازدید کنندگان ساعت 19:00 (7 عصر) می باشد.

قیمت بلیط آکواریوم کوالالامپور

ورودی آکواریوم کوالالامپور برای سنین مختلف متغیر و به صورت زیر است.

بزرگسالان:  64 رینگیت.

 بچه ها (3- 12 سال): 53  رینگیت.

کودکان (0 – 2 سال): رایگان.

موقعیت

مالزی، مرکز شهر کوالالامپور، نزدیک مرکز خرید سوریا کی ال سی سی و برج های دوقلوی پتروناس.

آدرس آکواریوم کوالالامپور

Address: Kuala Lumpur Convention Centre Complex, Jalan Pinang, Kuala Lumpur City Centre, 50088, W.P. Kuala Lumpur.

دسترسی به آکوآریا کی ال سی سی مالزی

از طریق اتوبوس: در ایستگاه اتوبوس Suria KLCC پیاده شوید.

از طریق خط سریع السیر: از خط Kelana Jaya استفاده کرده و در ایستگاه Suria KLCC پیاده شوید.

پس از بازدید از حیات دریایی پر طرفدار مالزی، می توانید سری هم به برج های دوقلوی پتروناس بزنید، فاصله این برج های مشهور تا آکواریوم کوالالامپور، تنها چند دقیقه پیاده روی است.