مالزی/کوالالامپور

09 نوامبر 2019

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور

Pavilion Kuala Lumpur

مرکز خرید پاویلیون در شهر کوالالامپور پایتخت کشور مالزی است . این مرکز خرید مجموعه ای از انواع غذا,وسیله های تفریحی و پوشاک و لوازم های سرگرمی و ....  را شامل می شود و به بازدیدکنندگان و مسافران تور مالزی ارائه می دهد. نام مرکز خرید پاویلیون در بین مردم شناخته شده است ، جهت کسب اطلاعات بیشتر همراه با آژانس مبین گشت باشید.

مرکز خرید پاویلیون در هفت طبقه ساخته شده است که در آن بیشتر از 450 مغازه  نیازهای مراجعه کنندگان  را در تمام زمینه ها برطرف می کند.اين مرکز خرید تازه تاسيس ترين فروشگاه در شهر كوالالامپور می باشد كه در منطقه Bukit Bintang واقع شده است و به سبك اروپايي با ديوار هاي بلند خاكستري طراحی شده است ، این مرکز خرید 7 طبقه تقریباً بیشتر از 37/1 ميليون متر مربع وسعت دارد و انواع مغازه ها و اجناس  در آن پیدا می شود.

از فروشگاه هاي مجلل و شیک است كه كف زمین آن با سنگ مرمر و با ستون هاي سنگي محکم ساخته شده است . طبقه پايين مرکز خرید پاویلیون سالن بزرگي براي استراحت و غذا خوردن وجود دارد كه در آن انواع غذاهاي جهانی و سنتی را می توانید مشاهده کنید. در محض ورود به اين مرکز خرید كافي شاپ بسيار زيبايي قرار دارد و با ورود به داخل آن شما فکر مي كنيد به ساختماني در قرن بيستم اروپا وارد شده ايد . این ویژگی ها این مرکز خرید را به یک مکان توریستی در کوالالامپور تبدیل کرده است.

 اکثر فروشگاه های مرکز خرید پاویلیون دارای مساحت های زیاد و دکورهای لوکس و گران قیمت است.در طبقه های مختلف این مرکز و در قسمت هایی که مشرف به خیابان های اطراف است رستوران ها و کافه های زیادی با صورت غذاها و نوشیدنی های جالب و متنوع سعی میکنند بازدید کنندگان را به غذاخوری های خود جلب کنند.

در مرکز خرید پاویلیون نیز مثل فروشگاه سوریا KLCC بسیاری از برندهای معروف جهان را مشاهده خواهید کرد. مرکز خرید پاویلیون با هزینه ساختی نزدیک یک میلیارد دلار آمریکا یکی از به روزترین و بزرگترین مراکز خرید شهر کوالالامپور محسوب می شود . در کوالالامپور مجموعه ای از معروفترین و گرانترین برند های تجاری نام آشنای جهان گرد هم آمده است که این سبب شده هر روز جمعیت زیادی از بازدید کننده ، خریدار و گردشگران از آن دیدن و خرید کنند.