تایلند/بانکوک

12 دسامبر 2018

باغ رز

درست در فاصله ی ۳۰ کیلومتری شهر بانکوک یکی از بی نظیر ترین باغ های گل دنیا به نام “رز گاردن بانکوک” واقع شده است،این باغ با مساحتی در حدود ۷۵۰ کیلومتر مربع و همجواری با دریاچه ای بی نظیر، یکی از محبوب ترین و دیدنی ترین های بانکوک محسوب می شود،در این باغ علاوه بر گل رز بیش از ۲۰۰ نوع گل دیگر از جمله کوکب و میخک وجود دارد، وسعت این باغ گل به قدری زیاد است که شاید بتوان گفت از فاصله ی یک کیلومتری باغ، بوی این گل ها احساس می شود.

باغ رز بانکوک تقریبا همیشه برای بازدید عموم باز است و در آن مراسم هایی چون: رقص سنتی تایلندی،مراسم های عروسی، مسابقات موی تای ، نمایش فیل ها،شمشیربازی و… برگزار می شود. این باغ را می توان یکی از زیباترین جاهای دیدنی بانکوک قلمداد کرد.
غذاهای تایلندی، سوغاتی های متنوع و زیبا و کادو برای عزیزانتان همگی در این مجموعه در دسترس شماست.
همانطور که می دانید تایلند یکی از خوش آب و هوا ترین و زیباترین کشورهایی است که شما می توانید از جاذبه های دیدنی آن در طول سفرتان دیدن کنید و حتی به طور کامل نتوانید همه آن ها را مشاهده کنید اما قبل از هر چیز به رز گاردن بانکوک بروید و از آن دیدن کنید. می توان گفت رز گاردن یکی از محیط های فرهنگی-تفریحی برای تایلند به حساب می آید که توصیه می کنیم آن را از دست ندهید.