مالزی/کوالالامپور

13 مارس 2020

مرکز خرید پاویلیون

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور Pavilion Kuala Lumpur

مرکز خرید پاویلیون در شهر کوالالامپور پایتخت کشور مالزی است. این مرکز خرید مجموعه ای از انواع غذا، وسیله های تفریحی، پوشاک و لوازم های سرگرمی و... را شامل می شود و به بازدیدکنندگان و مسافران تور مالزی ارائه می دهد. نام مرکز خرید پاویلیون در بین مردم شناخته شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر همراه با آژانس مبین گشت باشید.

مرکز خرید پاویلیون در 7 طبقه ساخته شده است که در آن بیشتر از 450 مغازه نیازهای مراجعه کنندگان را در تمام زمینه ها برطرف می کند. اين مرکز خرید تازه تاسيس ترين فروشگاه در شهر كوالالامپور می باشد كه در منطقه Bukit Bintang واقع شده است و به سبک اروپایی با ديوار های بلند خاكستری طراحی شده است.
این مرکز خرید 7 طبقه تقریباً بیشتر از 37/1 ميليون متر مربع وسعت دارد و انواع مغازه ها و اجناس در آن پیدا می شود.

پاویلیون از فروشگاه های مجلل و شیک است كه كف زمین آن با سنگ مرمر و با ستون های سنگی محکم ساخته شده است. طبقه پايين مرکز خرید پاویلیون سالن بزرگی برای استراحت و غذا خوردن وجود دارد كه در آن انواع غذاهای جهانی و سنتی را می توانید مشاهده کنید.
در محض ورود به اين مرکز خرید كافی شاپ بسيار زيبایی قرار دارد و با ورود به داخل آن شما فکر می كنيد به ساختمانی در قرن بيستم اروپا وارد شده ايد. این ویژگی ها این مرکز خرید را به یک مکان توریستی در کوالالامپور تبدیل کرده است.

مرکز خرید پاویلیون مالزی

اکثر فروشگاه های مرکز خرید پاویلیون دارای مساحت های زیاد و دکورهای لوکس و گران قیمت است. در طبقه های مختلف این مرکز و در قسمت هایی که مشرف به خیابان های اطراف است رستوران ها و کافه های زیادی با غذاها و نوشیدنی های جالب و متنوع سعی میکنند بازدید کنندگان را به غذاخوری های خود جلب کنند.

در مرکز خرید پاویلیون نیز مثل فروشگاه سوریا KLCC بسیاری از برندهای معروف جهان را مشاهده خواهید کرد. مرکز خرید پاویلیون با هزینه ساختی نزدیک یک میلیارد دلار آمریکا یکی از به روزترین و بزرگ ترین مراکز خرید شهر کوالالامپور محسوب می شود. در کوالالامپور مجموعه ای از معروف ترین و گران ترین برند های تجاری نام آشنای جهان گرد هم آمده است که این سبب شده هر روز جمعیت زیادی از بازدید کننده، خریدار و گردشگران از آن دیدن و خرید کنند.